PREMIERA NOWEJ KOLEKCJI

Kolekcja Jesień-Zima 2019/20 pojawiła się już w salonach i na sklepie internetowym. Pierwsze modele już dostępne :)

 „Everyday POWER” to hasło przewodnie naszej kolekcji na sezon jesień-zima 19/20. Odzwierciedla ono moc Kobiet Pretty One. Moc, która sprawia, że czują się one piękne, wyjątkowe i niepokonane każdego dnia. Siła kolekcji Pretty One „Everyday POWER” to oprócz klasycznych modeli na różne okazje:

- Nowe, odważne wzory inspirowane międzynarodowymi trendami - Różnorodne tkaniny i liczne ręcznie wykonane detale

- Szeroka paleta barw, od delikatnych beży i szarości, przez soczyste pomarańcze i czerwienie, aż po intensywne granaty i zielenie

- Różnorodność wzorów: od dopasowanych, świetnie skrojonych garniturów, garsonek i sukienek, przez modele swobodniejsze, niekiedy oversizowe, aż po miękkie, otulające golfy i kardigany.

Kolekcję dopełniają przepiękne akcesoria. Obok klasycznej biżuterii i dzianinowych dodatków znajdziecie w niej wyroby z naturalnej skóry. W tym sezonie proponujemy nie tylko paski, ale po raz pierwszy torby w odważnych kolorach oraz najmodniejsze modele butów, które idealnie uzupełnią garderobę każdej z Was. Chcemy, aby hasło „Everday POWER” towarzyszyło Wam w każdym dniu tygodnia. Aby dzięki naszym ubraniom Kobieta Pretty One była gotowa na wszystkie wyzwania i z mocą stawiała czoło codzienności!

Zapraszamy!

Zobacz KATALOG / LOOKBOOK / KAMPANIA